Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

AKTUALNOŚCI

informacja

01-10-2012.


Projekty, którym poświęcona jest ta strona zrealizowane zostały w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki

w latach 2009 - 2012.

 


Informacje o aktualnie realizowanych w Uczelni projektach współfinansowanych ze środków Uni Europejskiej znajdą Państwo pod adresem:

 

http://akademiaitefs.wwsi.edu.pl/

 Zapytanie ofertowe na przygotowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjnej platformy Akademicka Giełda Pracy WWSI realizowanej w ramach projektu „Z teorią w praktykę..."

11-07-2012.

Zapytanie ofertowe na wykonanie usługi przygotowania do druku oraz emisji ogłoszenia o charakterze artykułu sponsorowanego dotyczącego realizacji projektu „Z teorią w praktykę"

17-05-2012.

Seminarium "Orły Sukcesu"

14-05-2012.

Zapraszamy na kolejne z cyklu seminarium, podczas których najlepsi absolwenci WWSI opowiadają obecnym studentom o swojej drodze do sukcesu zawodowego i możliwościach rozwoju zawodowego po ukończeniu studiów informatycznych

więcej>>

Zapytanie ofertowe na realizację usługi cateringowej dla uczestników konferencji kończącej projekt

23-04-2012.

Zapytanie oferowe na wykonanie projektu oraz wydruku materiałów konferencyjnych oraz zeszytów naukowych WWSI

23-04-2012.

Zapytanie ofertowe na materiały promocyjne

27-01-2012.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza do składania ofert na wycenę materiałów promocyjnych dla uczestników konferencji Infoskop 2012 . Zakup realizowany będzie w ramach projektu pn.: ”Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”, współfinansowanego ze środków UE.

specyfikacja zapytania ofertowego

Szkolenie "Powiedz mi jak szukasz pracy"

19-01-2012.

Zapraszamy na szkolenie pt. Sukces na rynku pracy – jak pokierować swoją karierą na rynku IT ", które odbędzie się 23 lutego 2012r. w WWSI. Szkolenie poprowadzi przedstawiciel firmy CPL Jobs.

więcej>>

Zapytanie ofertowe na usługi cateringowe

27-12-2011.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza do składania ofert na realizację usługi cateringowej. Zakup realizowany będzie w ramach projektu pn.: ”Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”, współfinansowanego ze środków UE.

specyfikacja zapytania ofertowego

Zapytanie ofertowe na usługi hotelowe

20-12-2011.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza do składania ofert na realizację usługi hotelowej. Zakup realizowany będzie w ramach projektu pn.: ”Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”, współfinansowanego ze środków UE.

specyfikacja zapytania ofertowego

Dyżur ekspertów HR z firm IT

29-11-2011.

Serdecznie zapraszmay na spotkanie z przedstawicielami  firmy  polska Sp. z o.o.

więcej>>

Konferencja Business Intelligence 2011

08-11-2011.

Serdecznie zapraszamy na III edycję konferencji pn. "Od studenta do specjalisty Business Intelligence", która odbędzie się 8 grudnia 2011 r.  w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki.

 

więcej>>

Zapytanie ofertowe na emisję reklamy graficznej w Internecie

19-10-2011.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza do składania ofert na emisję reklamy graficznej w Internecie. Zakup realizowany będzie w ramach projektu pn.: ”Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”, współfinansowanego ze środków UE.

specyfikacja zapytania ofertowego

Zapytanie ofertowe na projekt i publikację materiałów promocyjnych w prasie

19-10-2011.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza do składania ofert na projekt i publikację materiałów promocyjnych w prasie o zasięgu ogólnopolskim. Zakup realizowany będzie w ramach projektu pn.: ”Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”, współfinansowanego ze środków UE.

specyfikacja zapytania ofertowego

Zapytanie ofertowe na projekt i wydruk materiałów promocyjnych

26-10-2011.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza do składania ofert na projekt i wydruk materiałów promocyjnych konferencji panelowych. Zakup realizowany będzie w ramach projektu pn.: ”Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”, współfinansowanego ze środków UE.

specyfikacja zapytania ofertowego

formularz ofertowy

Zapytanie ofertowe na materiały konferencyjne

17-10-2011.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza do składania ofert na dostarczenie materiałów promocyjnych dla uczestników konferencji panelowych. Zakup realizowany będzie w ramach projektu pn.: ”Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”, współfinansowanego ze środków UE.

specyfikacja zapytania ofertowego

II edycja konkursu "Mój Super-Staż"

13-10-2011.

Zapraszmy studentów WWSI do składania prac w II edycji konkursu "Mój Super-Staż".

Do wygrania stypendia w wysokości 1000zł!!!

więcej>>

Szkolenie - Rozwój kompetencji społecznych...

20-10-2011.

Zapraszamy na szkolenie pt. „Rozwój kompetencji społecznych i skuteczność interpersonalna w procesie poszukiwania pracy”, które odbędzie się 20 października 2011r w WWSI. Szkolenie poprowadzi doradca zawodowy Pani Ariadna Dubińska.

więcej>>

Zapytanie ofertowe na tabliczki do oznaczenia pomieszczeń dla osób niedowidzących

05-09-2011.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza do składania ofert na dostarczenie tabliczek informacyjnych w języku Braille’a do oznaczenia pomieszczeń dla osób niedowidzących. Zakup realizowany będzie w ramach projektu pn.: ”Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”, współfinansowanego ze środków UE.

Specyfikacja zamówienia:

 • Tabliczka z napisem w języku Braille’a – tłumaczenie oznaczeń po stronie wykonawcy w oparciu o przesłany wykaz pomieszczeń,
 • Tabliczka musi posiadać wygrawerowane logotypy: Kapitał Ludzki oraz UE EFS oraz informację „Zakup współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszy Społecznego”,
 • Wymiary: 80 x 52mm,
 • Materiał: blacha Inox 304, grubość 0,5mm,
 • Rogi tabliczki zaokrąglone,
 • Wielkość zamówienia: 40 – 55 sztuk,
 • Czas realizacji zamówienia: 2 tyg. od daty wyboru oferty, nie później niż 26.09.2011.
 • Kod CPV: 31523000-8

Kryterium oceny ofert będzie cena brutto za jedną tabliczkę – waga 100%. Wielkość zamówienia ustalona zostanie w zależności od ceny jednostkowej. Wszelkich informacji związanych z zapytaniem udziela Pan Michał Przybysz.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania bez podania uzasadnienia, a także do pozostawienia postępowania bez wyboru oferty. Płatności regulowane będą przez zamawiającego przelewem na rachunek wykonawcy podany w fakturze, w terminie 14 dni licząc od daty otrzymania faktury.

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o przesłanie oferty do dnia 12.09.2011 r. do godz. 16:00 na adres mprzybysz@wwsi.edu.pl

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza do złożenia ofert na zakup oprogramowania i licencji

21-06-2011.

W związku z realizacją projektu:

– Z teorią w praktykę – program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami

zwracam się z prośbą o przesłanie oferty na zakup oprogramowania i licencji koniecznych do zainstalowania i uruchomienia platformy do zarządzania i analizy danych, której szczegółowa specyfikacja przedstawiona jest w załączeniu.

Jednocześnie informuję, że kryterium oceny oferty jest cena brutto za całość zamówienia, przy czym Zamawiający zastrzega, że odrzuceniu w całości będzie podlegać oferta, w której cena za całość zamówienia będzie przekraczać kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie tego zakupu.

Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o ofertę do dnia 28.06.2011 r. do godz. 11.00.
Termin dostawy ww. oprogramowania - nie później niż 05.07.2011 r.
Oferty prosimy przesyłać na adres: dmajka@wwsi.edu.pl.

Dokumentacja konkursowa

Szkolenie "Zrozumieć rekrutera – czyli psychologia w procesie rekrutacji"

09-06-2011.

Zapraszamy na szkolenie "Zrozumieć rekrutera – czyli psychologia w procesie rekrutacji", które odbędzie się 9 czerwca br. w godz. 10:00 - 16:30 w sali 116.

więcej>>

Zapytanie ofertowe na ogłoszenie prasowe

25-05-2011.

Szanowni Państwo,

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza do składania ofert na wycenę emisji ogłoszenia w prasie o zasięgu ogólnopolskim związanego z promocją projektu pn.: ”Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”, współfinansowanego ze środków UE - kod CPV: 79970000-4

więcej>

Opis przedmiotu zamówienia:

 • przedmiotem zamówienia jest publikacja ogłoszenia dot. działań realizowanych w ramach projektuwspółfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego,
 • treść ogłoszenia wraz z grafiką tła oraz logotypami zostanie dostarczona przez zamawiającego,
 • ogłoszenie opublikowane musi zostać w dodatku edukacyjnym do gazety codziennej (dziennik) o zasięgu ogólnopolskim (nakład średnio-tygodniowy min. 180 tys. egzemplarzy) poświęconym tematyce studiów I stopnia,
 • ogłoszenie kolorowe o minimalnej wielkości 200cm²,
 • 3 logotypy (POKL, UE, WWSI)
 • jednorazowa emisja ogłoszenia nie później niż 30 czerwca 2011r.

Kryterium oceny ofert będzie cena brutto za całość zamówienia – waga 100%. Wszelkich informacji związanych z zapytaniem udziela Pan Michał Przybysz tel. (22) 489-64-34.

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o przesłanie oferty na adres e-mail: mprzybysz@wwsi.edu.pl do dnia 1.06.2011r. do godz. 12:00.


Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania bez podania uzasadnienia, a także do pozostawienia postępowania bez wyboru oferty. Płatności regulowane będą przez zamawiającego przelewem na rachunek wykonawcy podany w fakturze, w terminie 14 dni licząc od daty otrzymania faktury.

Seminarium "Orły Sukcesu"

30-05-2011.

Zapraszamy na seminarium z cyklu "Orły Sukcesu", które poprowadzi absolwent WWSI Pan Marcin Bednarek, specjalista rozwiązań Business Intelligence.

Seminarium odbędzie się 30 maja br. (poniedziałek), w godz 15:15 - 16:45 w sali 116.

Zapraszamy!

więcej>>

Zapytanie ofertowe na usługi cateringowe

30-03-2011.

Zapraszamy do składania ofert na usługi cateringowe dla uczestników 2 konferencji organizowanych przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki w terminach (kod CPV 55321000-6):

1. 14 kwietnia 2011r.  – 100 uczestników

2. 8 grudnia 2011r. – 100 uczestników

 

więcej>>

Podczas każdej z konferencji catering obejmować będzie przerwę kawową oraz lunch. Kryterium oceny ofert będzie cena brutto na uczestnika (waga 100%) oszacowana dla poniższego menu:

 

Przerwa kawowa:
sok pomarańczowy i jabłkowy - 250ml/osoba
woda w butelkach - 1 butelka/osobę
kawa - filiżanka/ osobę
herbata - filiżanka/ osobę
kruche ciastka - 150g / osoba
dodatki – cukier, śmietanka do kawy, cytryna do herbaty

Lunch:
ryba po grecku - 150 g /osoba
sałatka z kurczakiem - 150 g /osoba
naleśniki z farszem pieczarkowym w galarecie - 100g / osoba
pierogi z kapustą i grzybami - 4 szt. / osoba
kuleczki z mięsa nadziewane serem - 100g /  osoba
nuggetsy z kurczaka z sosem tzatziki i ostrym - 100g / osoba
pieczywo - 150g / osobę

Szczegółowe warunki zamówienia:

 • Zamawiający będzie mógł zmniejszyć lub zwiększyć wielkość zamówienia w stosunku do każdej z konferencji o 30% w terminie nie krótszym niż na 3 dni przed terminem realizacji zamówienia.
 • W przypadku usługi realizowanej w terminie punkt 2 zamawiający będzie mógł przesunąć datę  realizacji usługi o tydzień. Informację o ewentualnej zmianie terminu realizacji usługi zostanie przekazana wykonawcy nie później niż 30 dni przed terminem realizacji usługi.

Wszelkich informacji związanych z zapytaniem udziela Pan Michał Przybysz. Jeśli są Państwo zainteresowani realizacją tej usługi, proszę o przesłanie jej wyceny na adres email: mprzybysz@wwsi.edu.pl do dnia 8 kwietnia b.r. do godziny 14:00.

Usługa będzie realizowana w ramach projektu „Z teorią w praktykę – program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami” współfinansowanego ze środków UE.

Zapytanie ofertowe na materiały promocyjne

22-03-2011.

Zapraszamy do składania ofert na dostarczenie 110 szt. „kubków termicznych” dla uczestników konferencji INFOSKOP 2011 zorganizowanej w ramach projektu pn.: ”Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”, współfinansowanego ze środków UE.

Opis przedmiotu zamówienia:

 • Kubek termiczny z pokrywką i uchem o pojemności od 400ml do 450 ml, opatrzony logami konferencji Infoskop 2011, WWSI, UE i POKL,
 • kod CPV: 22462000-6,
 • Wielkość zamówienia:110 sztuk,
 • Metalowa obudowa, kolor stalowy lub aluminiowy.

Kryterium oceny ofert będzie cena brutto za całość zamówienia – waga 100%. Wszelkich informacji związanych z zapytaniem udziela Pan Michał Przybysz.

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o przesłanie oferty z poglądowym zdjęciem przedmiotu zamówienia do dnia 29.03.2011 r. do godz. 13:00 na adres mprzybysz@wwsi.edu.pl

Kryterium oceny ofert będzie cena brutto za całość zamówienia – waga 100%.

Termin dostawy ww. sprzętu- nie później niż 12.04.2011 r.

Szkolenie z zakresu aktywnego poszukiwania zatrudnienia

31-03-2011.

Zapraszamy na szkolenie z zakresu "Autoprezentacja na rynku pracy - dokumenty aplikacyjne i rozmowa kwalifikacyjna",  które odbędzie się 31 marca 2011r. Szkolenie poprowadzi doradca zawodowy Pani Ariadna Dubińska.

wiecej>>

Konferencja Infoskop 2011

09-03-2011.

Serdecznie zapraszamy na II edycję konferencji

"OPERACJA REKRUTACJA - jak skutecznie zaplanować karierę w IT"

Konferencja odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2011r. w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki przy ulicy Lewartowskeigo 17 w sali 209

 

więcej>>

II edycja konkursu na płatny staż zawodowy

31-01-2011.

Konkurs skierowany jest do studentów, którzy w rozpoczynającym się II semestrze roku akademickiego 2010/2011 zamierzają odbyć bezpłatną praktykę w firmach i instytucjach. Uczestnicy najciekawszych praktyk otrzymają dofinansowanie za przepracowane w ramach praktyk godziny w wysokości 3600 zł!!! W tym roku nagrodzimy w ten sposób 4 studentów WWSI.

Nie czekaj, aplikuj!!!

>>więcej

Szkolenie z zakresu aktywnego poszukiwania zatrudnienia

16-12-2010.

Zapraszamy na szkolenie pt. "Przygotowanie do aktywnego poszukiwania zatrudnienia", które poprowadzi doradca zawodowy Pani Ariadna Dubińska.

Szkolenie odbędzie się 16 grudnia br. w godz: 10:00 - 16:30 w sali 116 i będzie miało charakter warsztatów grupowych z możliwością indywidualnych konsultacji.

 

więcej

Konkurs ofert na realizację reklamy w Internecie

18-08-2010.

Szanowni Państwo,

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki ogłasza konkurs ofert na realizację reklamy w Internecie (miejsce emisji: komunikatory internetowe) w ramach 3 projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Program rozwoju oferty dydaktycznej i podnoszenia kompetencji wykładowców w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki”, Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami” i „Nowoczesne kompetencje IT dla rynku pracy - studia podyplomowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”.


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ofert.

 

Dokumentacja konkursowa

 

Prosimy o przesłanie oferty do dnia 25 sierpnia 2010 r. do godz. 14.00. pok.220

Program Visiting Professors

16-07-2010.

W roku akademickim 2010/2011 w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki  gościć będą wybitni profesorowie uczelni wyższych z całego świata, prowadząc cykle interesujących wykładów z obszaru informatyki.

Rekrutację do tego unikatowego Programu rozpoczynamy juz 21 lipca 2010 roku.

Zapraszamy!

więcej

Szkolenie z zakresu Podstaw prawa pracy

27-05-2010.

Szkolenie odbędzie się 27 maja 2010r. w godz. 9:00 - 15:30 w sali 115

Zagadnienia omawiane na szkoleniu:

1. Ogólne informacje o prawie pracy (formy zatrudnienia, cechy stosunku pracy, system ochrony pracy w Polsce).

2. Powstanie, zmiana i ustanie stosunku pracy (rodzaje umów o pracę, wypowiedzenie, rozwiązanie umowy o pracę itp.).

3. Treść stosunku pracy (podstawowe prawa i obowiązki pracownika, czas pracy, urlopy).

4. Samozatrudnienie (podstawowe informacje związane z założeniem działalności gospodarczej).

Szkolenie poprowadzi Pan Artur Dybicz - specjalista w dziedzinie prawa pracy, oceny ryzyka zawodowego, doradztwa w zakresie BHP i outsourcingu.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: projektyefs@wwsi.edu.pl

Konkurs ofert na wydruk i ekspozycję plakatów w wagonach metra warszawskiego

13-05-2010.

 

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki ogłasza konkurs ofert na wydruk i ekspozycję plakatów w wagonach metra warszawskiego związanych z realizacją Projektów:„Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami” i „Nowoczesne kompetencje IT dla rynku pracy - studia podyplomowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw” współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ofert.

Dokumentacja konkursowa

Prosimy o przesłanie oferty do dnia 20 maja 2010 r. do godz. 14.00. pok.220

Konferencja „OPERACJA REKRUTACJA- jak skutecznie zaplanować karierę w IT?”

22-04-2010.

Serdecznie zapraszamy na V edycję konferencji INFOSKOP, która odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2010 r. w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki przy ul. Lewartowskiego 17 w Sali 209.

Hasłem przewodnim konferencji jest omówienie kluczowych zagadnień związanych  z planowaniem przez studenta ścieżki zawodowej w IT w odniesieniu do oczekiwań potencjalnych pracodawców z tej branży.

 

więcej

Konkurs ofert na zakup pamieci flash

09-04-2010.

Zapraszamy do składania ofert na dostarczenie 80 szt. „pendrive-ów” dla uczestników konferencji INFOSKOP 2010 zorganizowanej w ramach projektu pn.: ”Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”, współfinansowanego ze środków UE.

Opis przedmiotu zamówienia:

 • Pendrive- pojemność 2 GB,
 • Zgodny ze standardem USB 2.0,
 • Metalowa obudowa, kolor stalowy, kształt i powierzchnia obudowy umożliwiająca umieszczenie logo UE i POKL,
 • Długość pendrive-a: nie więcej niż 5,5 cm i nie mniej niż 5 cm,
 • Złącze USB umocowane na sztywno, osłonięte zatyczką.

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o przesłanie oferty do dnia 15.04.2010 r. do godz. 09.30, pok. 220

Termin dostawy ww. sprzętu- nie później niż 20.04.2010 r.

 

Biuro Projektów EFS

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

Ul. Lewartowskiego 17, 00-169 Warszawa

Otwarcie Pracowni Bez Barier

22-03-2010.

Już 22 marca br. w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki zostanie otwarta nowoczesna pracownia komputerowa, dostosowana do potrzeb osób niedowidzących i niewidomych, chcących rozwijać swoją wiedzę. Bezpłatna pracownia będzie dostępna nie tylko dla studentów uczelni, ale dla wszystkich osób zainteresowanych korzystaniem z zasobów edukacyjnych WWSI.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi zastosowanemu w Pracowni Bez Barier osoby niedowidzące
i niewidome będą mogły bez przeszkód korzystać z komputerów z oprogramowaniem do syntezy mowy. Zaawansowane technologicznie rozwiązania pozwolą na wydruk tekstów brajlowskich, korzystanie z kserokopiarki, syntezatorów mowy, powiększalników, Internetu oraz udział w formach dyskusyjnych.

Konkurs ofert na zakup specjalistycznego sprzętu i oprogramowania

24-02-2010.

Zapraszamy do składania ofert na zakup specjalistycznego sprzętu i oprogramowania przeznaczonego do realizacji zajęć wyrównawczych dla studentów I roku z zakresu matematyki i fizyki (zajęcia w ramach działania Równy Start), realizowanych w ramach projektu: ”Z teorią w praktykę - program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”.

Szczegółowa specyfikacja sprzętu i oprogramowania

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o złożenie oferty do dnia 25.02.2010 r. do godz. 09.30, pok. 220.

Termin dostawy ww. sprzętu i oprogramowania - nie później niż 05.03.2010 r.

 

Biuro Projektów EFS

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki | ul. Lewartowskiego 17 | 00-169 Warszawa | NIP 525-21-85-183

I edycja "Konkursu na płatny staż zawodowy" zakończona

17-02-2010.

Laureatami zostali:

Pan Adam Fejcher (student IV roku WWSI)

Pani Agnieszka Kaczmarek (studentka II roku WWSI)

Gratulujemy!!!

 

wiecej

Konkurs na płatny staż zawodowy

07-01-2010.

!!!UWAGA!!!

Rozpoczęliśmy rekrutację do „Konkursu stażowego WWSI”

Konkurs przewiduje dofinansowanie praktyk zawodowych studentów WWSI odbywanych w firmach i instytucjach. W pierwszej edycji konkursu dofinansowanych zostanie 3 studentów kwotą 3600zł!!

więcej

Zaproszenie do składania ofert

08-12-2009.

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją projektów:

– Program rozwoju oferty dydaktycznej i podnoszenia kompetencji wykładowców w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki

– Z teorią w praktykę- program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcamizwracamy się z prośbą o składanie ofert na nastepujący sprzęt:

– Laptop 15’’ z procesorem Core 2 Duo, pamięcią RAM co najmniej 2 GB, dyskiem twardym co najmniej 320 GB, Windows® 7 Professional (32-bitowy) – szt. 2

– Skaner Mustek Bear Paw 2448 CU Pro II – szt. 3

– Plustek OpticSlim 2400+ FineReader – szt. 2

– Windows® 7 Professional PL (32-bitowy) – szt. 3

Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o ofertę dziś, do godz. 15.00.

Termin dostawy ww. sprzętu i oprogramowania - nie później niż 18.12.2009 r.Archiwum aktualności
Wróć do: Strona główna