Dofinansowanie staży zawodowych

16.01.2012

III Edycja „Konkursu na płatny staż zawodowy”

Zakończona!!!

Komisja do oceny wniosków wyłoniła czworo zwycięzców, zostali nimi:

Pan Piskorski Dominik - student IV roku studiów dziennych

Pan Kadolf Michał - student III roku studiów zaocznych

Pan Rosłon Kamil - student IV roku studiów dziennych

Pan Leśniak Jacek - student III roku studiów zaocznych

GRATULUJEMY!

Z laureatami podpisana zostanie umowa o dofinansowanie staży w wysokości 6300zł!

24.11.2011

Rozpoczęliśmy rekrutację do III edycji

„Konkursu na płatny staż zawodowy”

Konkurs skierowany jest do studentów, którzy w najblizszym czasie zamierzają odbyć bezpłatną praktykę w firmach i instytucjach. Uczestnicy najciekawszych praktyk otrzymają dofinansowanie za przepracowane w ramach praktyk godziny w wysokości 6300 zł!!! W bieżącym roku akademickim nagrodzimy w ten sposób 4 studentów WWSI.

Nie czekaj, aplikuj!!!

Rekrutacja do drugiej edycji konkursu trwa do 6 stycznia 2012 roku.

Wyciąg z regulaminu konkursu:
- W programie brać mogą udział studenci II,III i IV roku studiów pierwszego stopnia trybu stacjonarnego i niestacjonarnego
- Praktyka musi odbywać się w dziale IT dowolnie wybranego przez studenta pracodawcy, lub w dowolnym inny dziale o ile pracodawca działa w branży IT
- W ramach stażu student musi odbyć minimum 180 godzin praktyk
- Stażysta z tytułu odbywanej praktyki nie może pobierać od pracodawcy wynagrodzenia
- O dofinansowanie stażu ubiegać się mogą studenci, którzy nie mają zaległości finansowych ani dydaktycznych względem Uczelni wynikających z obowiązków studenta
- Dofinansowany staż zawodowy musi się rozpocząć i zakończyć w roku akademickim, w którym został ogłoszony konkurs

- Studenci zainteresowani dofinansowaniem składają w Biurze Projektu następujące dokumenty:

a) wypełniony formularz zgłoszeniowy
b) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w ramach Projektu
d) wypełnione przez pracodawcę potwierdzenie przyjęcia na staż
e) deklaracja o zawartej umowie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków obejmujące okres odbywania stażu
f) portfolio, zaświadczenia, listy polecające, certyfikaty potwierdzające aktywność kandydata w organizacjach studenckich i pozarządowych.
g) kserokopia dowodu osobistego- Wynagrodzenie przekazywane jest na konto stażysty po zakończeniu stażu i dostarczeniu do Biura Projektu wszystkich wymaganych dokumentów potwierdzających odbycie stażu.

Rozstrzygnięcie konkursu - styczeń 2011r.

Regulamin programu oraz dokumenty aplikacyjne

27.06.2011

II Edycja „Konkursu na płatny staż zawodowy”

Zakończona!!!

Komisja do oceny wniosków wyłoniła czworo zwycięzców, zostali nimi:

Pani Zofia Krzyżanowska (studentka III roku WWSI)

Pani Agnieszka Gieleta (studentka III roku WWSI)

Pan Adam Chojnowski (student III roku WWSI)

Pan Adrian Szustakowski (student II roku WWSI)

GRATULUJEMY!

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu, który rozpocznie się w pierwszym semestrze roku akademickiego 2011/2012.

24.01.2011

Rozpoczęliśmy rekrutację do II edycji

„Konkursu na płatny staż zawodowy”

Konkurs skierowany jest do studentów, którzy w okresie letnim roku akademickiego 2010/2011 zamierzają odbyć bezpłatną praktykę w firmach i instytucjach. Uczestnicy najciekawszych praktyk otrzymają dofinansowanie za przepracowane w ramach praktyk godziny w wysokości 6300 zł!!! W tym roku nagrodzimy w ten sposób 4 studentów WWSI.

Nie czekaj, aplikuj!!!

Rekrutacja do drugiej edycji konkursu trwa do 20 czerwca 2011 roku.

Wyciąg z regulaminu konkursu:

d) wypełnione przez pracodawcę potwierdzenie przyjęcia na staż

Rozstrzygnięcie konkursu - koniec czerwca 2011r.

Regulamin programu oraz dokumenty aplikacyjne

17.02.2010

I Edycja „Konkursu na płatny staż zawodowy”

Zakończona!!!

Komisja do oceny wniosków wyłoniła dwójkę zwycięzców, zostali nimi:

Pan Adam Fejcher (student IV roku WWSI)

Pani Agnieszka Kaczmarek (Studentka II roku WWSI)

GRATULUJEMY!!!

Z laureatami podpisana zostanie umowa o dofinansowanie staży w wysokości 3600zł!!!

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu, który rozpocznie się w pierwszym semestrze roku akademickiego 2010/2011.

Staże współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

07.01.2010

Rozpoczęliśmy rekrutację do I edycji

„Konkursu na płatny staż zawodowy”

Konkurs przewiduje dofinansowanie staży zawodowych studentów WWSI odbywanych w firmach i instytucjach. W pierwszej edycji konkursu dofinansowanie może uzyskać 3 studentów w wysokości 3600 zł na osobę!!

Rekrutacja do pierwszej edycji konkursu trwa od 7 stycznia 2010 do 5 lutego 2010 roku.
Nie czekaj, złóż swoją aplikację!!!

Wyciąg z regulaminu:
g) kserokopia dowodu osobistego
- Wyłonienie studentów, którzy otrzymają dofinansowanie odbędzie się w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie II semestru roku akademickiego 2009/2010.

Sprawozdanie z odbytego stażu

Wymagane dokumenty rekrutacyjne: