Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Dyżury ekspertów HR z firm IT

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami firmy IBM Polska Sp. z o.o.

Spotkanie odbędzie się w naszej Uczelni 29 listopada br. o godz. 15:10 w sali 105.

Z ramienia IBM spotkanie poprowadzi Kierownik Działu Kadr Pani Magdalena Sękowska. Towarzyszyć jej będą przedstawiciele czterech działów firmy, którzy opowiedzą o swoim doświadczeniu zawodowym i charakterystyce pracy w IBM.

Spotkanie będzie okazją do zapoznania się ze strukturą firmy oraz wymaganiom stawianym kandydatom do pracy w poszczególnych działach. Dowiecie się Państwo również o możliwościach rozwoju kariery jakie oferuje  IBM, sposobie aplikowania oraz procesie rekrutacyjnym.

Zapraszamy!

 

UWAGA! Na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja!

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: projektyefs@wwsi.edu.pl

W temacie wiadomości proszę wpisać  "spotkanie IBM"

 

 


Zrealizowane spotkania

Podczas indywidualnych konsultacji z ekspertami studenci będą mieli możliwość zadania pytań na temat przebiegu i sposobu rekrutacji w działach IT, indywidualnej konsultacji CV, omówienia planowanej ścieżki zawodowej itp.

 

  • 8 listopada 2011 roku odbyło się spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielami największego polskiego developera gier komputerowych, firmy CD Projekt.

Firmę CD Projekt reprezentował Pan Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu firmy wraz z przedstawicielami studia CD Projekt Red oraz firmy zależnej GOG.com. Przed warsztatem zaproszeni goście odbyli krótkie spotkanie z jego Magnificencją Rektorem WWSI Panem Andrzejem Żyławskim, na którym mieli okazję bliższego zapoznania się z działalnością Szkoły oraz jej planami na przyszłość. Dla władz Uczelni było ono jednocześnie okazją do odświeżenia i pogłębienia swojej wiedzy na temat funkcjonowania polskiego rynku elektronicznej rozrywki.

Wizyta przedstawicieli firmy z branży gier komputerowych spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony studentów, czego wyrazem była ponad 30 osobowa frekwencja. Jako pierwszy glos zabrał Pan Michał Gembicki, który opowiedział o strukturze firmy, wynikach finansowych, strukturze akcjonariatu oraz ambitnych planach spółki na najbliższą przyszłość. Jako kolejny zaprezentował się Pan Grzegorz Rdzany sprawujący funkcję szefa programistów studia Cd Projekt Red, producenta gry Wiedźmin i Wiedźmin II. W swojej prezentacji Pan Grzegorz skupił się na przybliżeniu studentom charakterystyki pracy w firmie, możliwych ścieżkach kariery oraz wymaganiach stawianym kandydatom na poszczególne stanowiska. Jako ostatnia zabrała głos Pani Magdalena Oracz-Chomiuk reprezentująca firmę GOG.com, która zajmuje się dystrybucją oraz dostosowywaniem do najnowszych platform sprzętowych starszych gier komputerowych. Wraz z Panem Pawłem Czopą, szefem programistów GOG, przedstawiła studentom kwestie związane z przebiegiem procesu rekrutacji. Opowiedziała też o wyjątkowo przyjaznej atmosferze panującej w firmie, która wzorując się na firmie Google za nic ma sztywne, korporacyjne zasady pracy. Przedstawiciele firmy przekazali bardzo atrakcyjny obraz, nowoczesnego pracodawcy, ceniącego indywidualizm i kreatywność swoich pracowników. Dowodem na to były liczne pytania ze strony studentów, na które wyczerpująco odpowiadali zaproszeni goście.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach działania „Dyżury ekspertów działów HR firm IT” projektu pn. „Z teorią w praktykę – program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami”.

  • 16 listopada 2010 odbyło się spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielemi działu HR firmy CBG International.
  • 27 listopada 2009 odbyło się pierwsze z cyklu spotkanie z Panią Jaonną Czyżewską, głównym specjalistą ds. polityki zatrudnienia w firmie Vattenfall Heat Polska S.A.

Wróć do: Strona główna