Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką PRINCE2

Prowadzący: dr inż. Waldemar Łabuda

Zakres tematyczny:

Szkolenie dostarcza podstawowej wiedzy na temat metodyki PRINCE2®:2009. Podczas szkolenia przedstawione zostaną podstawowe elementy składowe modelu PRINCE2®:2009 tj. zasady, tematy, procesy i zalecane działania, środowisko projektu. Szkolenie przeznaczone jest dla początkujących kierowników projektów, którzy pragną uporządkować i pogłębić posiadaną przez siebie wiedzę z zakresu zarządzania projektami. Uczestnikami szkolenia mogą być członkowie zespołów projektowych (kandydaci na kierowników projektów), jak również osoby, które ze względu na planowane w przyszłości lub obecnie pełnione obowiązki będą współuczestniczyć w prowadzeniu prac projektowych (zespół wsparcia projektu).

Uczestnicy: Członkowie zespołów projektowych, kandydaci na kierowników projektów, pracownicy zespołów wsparcia projektów

Liczba godzin: 20 godz.

Planowany termin realizacji zajęć: I grupa:10-13 stycznia 2011r. godz. 16:30 - 20:30

II grupa:7-10 lutego 2011r. godz. 16.30-20:30