Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Zapytanie o wycenę kosztów zakwaterowania realizowane w ramach projektu: ”Program rozwoju oferty dydaktycznej i podnoszenia kompetencji wykładowców w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki”

2011-04-04.

Szanowni Państwo,

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zwraca się z zapytaniem o cenę noclegów w  Warszawie - kod CPV 55000000-0.

Szczegóły zamówienia: Zapraszamy do składania ofert na realizację usługi polegającej na zapewnieniu zakwaterowani  w hotelu o standardzie min. 2* dla          1 osoby w pokoju jednoosobowym ze śniadaniem w następujących terminach:

 

1. 25- 26 i 26-27 maja 2011r- 15 miejsc noclegowych (2 noclegi)

2. 16 czerwca 2011r.  – 20 miejsc noclegowych (1 nocleg)

3. 14-15 i 15-16 czerwca 2011r. –15 miejsc noclegowych (2 noclegi)

Warunki szczegółowe zamówienia:

  • Hotel musi mieścić się w odległości nie większej niż 4 km od siedziby Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki (ul. Lewartowskiego 17).
  • Zamawiający będzie mógł zmniejszyć lub zwiększyć ilość zamawianych miejsc noclegowych o 20% w terminie nie krótszym niż na 7 dni przed terminem realizacji zamówienia.

Wszelkich informacji związanych z zapytaniem udziela Pani Weronika Jakubowska. Jeśli są Państwo zainteresowani tą usługą, proszę o przesłanie jej wyceny na adres email:wjakubowska@wwsi.edu.pl do dnia 12 kwietnia b.r. do godziny 12:00. Kryteria oceny ofert będzie cena brutto za całość zamówienia – waga 100%.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych ani wariantowych. Oferta musi obejmować całość zamówienia.

 

Zapytanie kierujemy do Państwa w związku z realizacją zasady konkurencyjności w ramach projektu „Program rozwoju oferty dydaktycznej i podnoszenia kompetencji wykładowców w Warszawskiej Wyższej szkole Informatyki” współfinansowanego ze środków UE.

 

Zapraszamy do składania ofert.


Wróć do: Strona główna