Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Zapytanie ofertowe na usługi hotelowe

2011-03-16.

Zapraszamy do składania ofert na realizację usługi polegającej na zapewnieniu zakwaterowania dla uczestników konferencji w hotelu o standardzie min. 2* w pokojach 2 osobowych  (kod CPV 55000000-0)

w terminach:

1. 13 kwietnia 2011r.  – 40 miejsc noclegowych

2. 7 grudnia 2011r. – 40 miejsc noclegowych

 

Warunki szczegółowe zamówienia:

  • Hotel musi mieścić się w odległości nie większej niż 3 km od siedziby Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki (ul. Lewartowskiego 17).
  • Zamawiający będzie mógł zmniejszyć lub zwiększyć ilość zamawianych miejsc noclegowych o 15% w terminie nie krótszym niż na 7 dni przed terminem realizacji zamówienia.
  • W przypadku pozycji nr 2. zamawiający będzie mógł przesunąć datę  realizacji usługi o +/- tydzień. Informację o ewentualnej zmianie terminu realizacji usługi zostanie przekazana wykonawcy usługi do 31 maja 2011 roku.

 

Wszelkich informacji związanych z zapytaniem udziela Pan Michał Przybysz. Jeśli są Państwo zainteresowani tą usługą, proszę o przesłanie jej wyceny na adres email: mprzybysz@wwsi.edu.pl do dnia 24 marca b.r. do godziny 12:00. Kryteria oceny ofert będzie cena brutto za całość zamówienia – waga 100%.

Usługa będzie realizowana w ramach projektu „Z teorią w praktykę – program rozwoju oferty dydaktycznej WWSI we współpracy z pracodawcami” współfinansowanego ze środków UE.


Wróć do: Strona główna