Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Prowadzaca Katarzyna Węgier

W trakcie seminarium nasza absolwentka zaprezentuje w jakim stopniu wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie studiów w WWSI przyczyniły się do jej sukcesów zawodowych. Opowie o tym, jak obowiązkowe praktyki przerodziły się w jej pierwszą poważną pracę, jak umiejętności konstrukcyjne związane z grafiką w środowisku trójwymiarowym doprowadziły ją do założenia własnego biznesu w branży projektowania mebli kuchennych oraz jak wykorzystała potencjał wiedzy i umiejętności zdobyte w zakresie projektowania systemów informatycznych i baz danych do udziału w dużych projektach informatycznych realizowanych na potrzeby resortu obrony narodowej.

Pani Katarzyna Węgier opowie o swojej aktualnej pracy, związanej z projektowaniem i implementacją informatycznego wsparcia procesów ewidencyjnych w zakresie ogromnych zbiorów danych osobowych oraz wytwarzaniem nowoczesnych dokumentów tożsamości opartych o poliwęglanowe karty z układami mikroprocesorowymi. Do produkcji takich dokumentów wykorzystywana jest nowoczesna technologia oparta o grawerowanie laserowe oraz elementy sztucznej inteligencji wykorzystywane do rozpoznawania twarzy i innych elementów jednoznacznie identyfikujących osobę.

Na zakończenie nasza absolwentka podzieli się ze wszystkimi swoimi planami na przyszłość oraz postara się  przekonać Państwa, że solidne podstawy w postaci dobrego wykształcenia, wspartego doświadczeniem praktycznym, prowadzą w konsekwencji do uzyskania dobrej, stabilnej pracy – czego sama jest najlepszym przykładem.


Wróć do: Strona główna